Wyjaśnienie … ?

By | Sierpień 7, 2014

Zainteresowanych informuję, że moja pozytywna opinia o Czasie Mieszkańców nie wynikała z propozycji współpracy z Ich strony. Takiej propozycji nie było.

Natomiast prawdą jest, że z rosnącym zażenowaniem obserwuję rejteradę  resztek politycznej odwagi z toruńskiej sceny politycznej. Konkluzja to tym bardziej zaskakująca, że jeszcze nigdy Michał Zaleski nie popełnił tylu błędów, a dotychczasowi radni nie skompromitowali się bezsilnością  i kompletnym brakiem kompetencji do sprawowania funkcji radnego.

Czyżby jedynymi, którzy to dostrzegli są działacze  PiS-u, czy też znów okaże się, że pomysł  świetny wygonienia dotychczasowych „liderów” na drugie i dalsze miejsca to koncepcja centrali lub co gorsza sposób na promocję „bmw”.

Pole do zmian jest więc ogromne !

Znów okazało się, że miałem rację: M. Zaleski wycofał się z pomysłu likwidacji Domu Harcerza (zapewniam jednak, że tylko do wyborów, po ich wygraniu … klękajcie narody), a jego „Pani Kwieciste Usta” zaprzeczyła mojemu pesymizmowi ws. basenów w Toruniu (jest dobrze, a będzie jeszcze śmieszniej). Jak mawiał pewien wybitny polityk (kto ?): wierzę wyłącznie w dementowane wiadomości !

Dodaj komentarz