O przyszłości …

By | Grudzień 30, 2013

W ostatnim okresie ukazało się w lokalnej prasie kilka notatek dotyczących mojej ewentualnej aktywności podczas zbliżających się wyborów samorządowych. Ponieważ ich przekaz nie jest jasny, czuję się zobowiązany do krótkiego wyjaśnienia:

Wraz z kilkoma osobami, m.in. p. Maciejem Karczewskim, rozmawiamy na temat wyborów samorządowych w 2014 roku. W naszym gronie nie ma żadnej partii politycznej, są natomiast osoby o bardzo różnych poglądach politycznych. To co nas łączy to niepokój i troska O PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO MIASTA. Nie akceptujemy tego co w Toruniu i z Toruniem robi Michał Zaleski i jego współpracownicy. Oczywiście zastanawiamy się kto mógłby skutecznie przeciwstawić się marazmowi w obecnej Radzie Miasta i kto mógłby zastąpić celebrytów politycznych rządzących obecnie Toruniem. Oczywiście żadne decyzje jeszcze nie zapadły.

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którym bliski jest Toruń bogaty (nie zadłużony ! ), rozwijający się i mający perspektywy stania się miastem nowoczesnym, transparentnym i normalnym.

… i  jeszcze jedno: nie jestem kandydatem żadnej partii na prezydenta i wykluczam takie rozwiązanie !

 

Dodaj komentarz